Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Fryzjer Lublin

Utworzony przez klientka, 27 grudnia 2012 r. o 18:55
Przyłączam się do prośby o numer telefonu do Pani Anny Królikowskiej albo namiary na salon gdzie obecnie pracuje. Jak dotąd nikt nie ściął mi grzywki tak idealnie jak ona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie:) Chciałam się podzielić z Wami ekscytującą informacją, istnieją jeszcze naprawdę dobrzy fryzjerzy! Koleżanka poleciła mi Panią Anię w Studio fryzur i wizażu''Bliss'' i to był znakomity wybór. Na początku bałam się iść, bo przeżyłam już nie raz traumę u fryzjera. Wchodząc do Salonu fryzjerka bardzo miło i profesjonalnie mnie przyjeła, co sprawiło, że poczułam się komfortowo. Zrobiła mi super fryzurkę dla wszystkich był szok, jaka pozytywna zmiana, ale bardzo ładnie i odważnie:) i kolor wszystkim się podoba. Polecam Wszystkim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Panią Angelike z salonu IF STUDIO na ul.Puławskiej 5a! To co zrobiła z moimi włosami przeszło moje najśmielsze oczekiwania, miałam wykonywaną koloryzacje flamboyage na włosach długich i strzyżenie. Na koniec zrobiła mi piękne loki w stylu Hollywood-cudo! Kreatywność, dokładność i profesjonalizm Pani Angeliko oceniam na 6+. Jest fenomenalna, naprawdę polecam!! :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Panią Angelika z salonu IF STUDIO:) Zawsze wychodzę od niej z pięknym kolorem włosów, nie jest nudna w tym co robi ponieważ prawie za każdym razem proponuje mi jakąś nawet najmniejsza zmianę fryzury, czy to kolor czy to strzyżenie, zawsze wychodzi perfekcyjnie! w dodatku jest bardzo miła, kontaktowa i potrafi poprawić humor :) Co do salonu piękne wnętrze, ceny nie są aż tak wysokie jak na tak dobra jakość salonu, warto tam zajrzeć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie znaleźć kontakt do fryzjerki to zobaczcie czy nie ma jej na wyglad.pl tam są opinie i oceny fryzjerów a nie salonów więc łatwo znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie znaleźć kontakt do fryzjerki to zobaczcie czy nie ma jej na wyglad.pl tam są opinie i oceny fryzjerów a nie salonów więc łatwo znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szukacie kontaktu do ulubionego fryzjera albo fryzjerki to po prostu wejdźcie na Wyglad.pl wyszukajcie Lublin tam są fryzjerzy personalsnie a nie salony. Sprawdzacie opinie oraz oceny i wybieracie swojego fryzjera. Ja akurat jestem z sąsiedniego miasta wiec nie znam fryzjerów z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam salonu ARTE-VIVO na Mackiewicza 25 Omijać szerokim łukiem, Pani "fryzjerko-kosmetyczka" jest nieuprzejma i chamska, klient czuje się tam jak intruz. I do tego kompletny brak profesjonalizmu przy wykonywanych zabiegach. Totalna żenada, nigdy więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem najbardziej profesjonalny salon to Pierre Lupina. Jestem stałą klientką od około 7 lat, zdarzyły mi się dwie "zdrady" i bardzo tego żałowałam.   Technika strzyżenia to priorytet, dla mnie ważne jest dobre cięcie po którym włosy układają się przy samodzielnej stylizacji, a nie tylko do pierwszego mycia. Drugim ważnym aspektem jest atmosfera: wysoki poziom kultury, stonowana muzyczka w tle, brak pośpiechu, profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji i kreatywność stylistów (polecam p. Magdalenę, Maję i p. Annę).    Ceny fakt są z wyższej półki, ale ja nie lubię jarmarcznych saloników, szarpania za włosy, szorowania zamiast mycia, oglądania długich tipsów kiczowatych pań fryzjerek, pytania "jak tniemy" a na końcu poczucia, że ktoś potraktował moje włosy jak trawnik. Pozdrawiam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli 60 zł. za strzyżenie to dla ciebie dużo to ile ty musisz zarabiać? Haha. Sorry, ale cieszę się, że właśnie takie miejsca oddzielają mnie od ludzi myślących tak jak ty. Poza tym ceny usług są tam bardzo niskie. Byłam zdziwiona podczas pierwszej wizyty, że zapłaciłam tak niewiele. Wiesz co składa się na cenę? Widzę, że nie. Nie powinnaś się zatem wypowiadać. Czuję tutaj wypowiedź pracownika lub właściciela tego La coś tam. Nie dam powiedzieć złego słowa na salon chłopaków. Znajdź mi w Lublinie ładniejsze wnętrze. Co do poziomu to też jest bardzo wysoki. Poczytajcie sobie inne opinie. Dziewczyny w Betz były szkolone przez samego Andrzeja z ostrego cięcia. Zresztą podsumowując cię powiem tak. Nic nie warta jest opinia osoby, dla której 60 zł. za strzyżenie to dużo. To tak jak byś krytykowała sukienkę CHANEL używając argumentów, że jest wykonana z tej samej tkaniny co inne tańsze, a przede wszystkim nie markowe.  Na przyszłość wypowiadaj się o salonach typu ( U BEATY ) w osiedlowych uliczkach, bo to twój poziom. Ludzie jak mnie wkurzają tacy ludzie!!!!
O proszę jaka sie paniusia znalazła, właśnie ludzie tacy jak ty myślą schematycznie - drogie -dobre nie rozpatrując detali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrego fryzjera w okolicy, który mi zrobił fryzurę na ślub paradoksalnie znalazłam w sieci, bo na blogu slubi.pl/blog. Jakoś nikt ze znajomych nie był w stanie nikogo sensownego polecić, więc weszłam w neta i trochę poszukałam. Dobra strona, z dużą porcją porad i długą listą firm weselnych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Mafie Piekna w Gali,zadziwila mnie.tak.dobra komunikacja, Dziewczyny zanim zabrały się za kolor "debatowaly " nad moją głową i konsultowane były każde decyzje.pokazały kartę kolorów i wykluczylysmy razem niektóre,po dluuugiej rozmowie zabrały się do pracy a efekty były lepsze niż się spodziewałam.pozdrawiam panią Jolę,super fryzjerka :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestrzegam przed salonem BETZ. Dałam się nabrać na pozytywne opinie w  Internecie i wybrałam się tam na koloryzację. Podczas zabiegu  poplamiono mi sukienkę. Po zgłoszeniu tego faktu menedżer salonu poradził mi, bym próbowała usunąć plamę lakierem do włosów. Niestety nic nie pomogło, o czym również poinformowałam salon. Sugerowano, że pomyliłam sukienki i że chcę wyłudzić od nich pieniądze, straszono mnie również sądem. Nikt nie przeprosił mnie za zaistniałą sytuację. Na dowód posiadam zdjęcia poplamionej sukienki i korespondencję z salonem. Ponadto naciągają na dodatkowe usługi, bez informowania o ich cenie. Zdecydowanie odradzam, mimo iż koloryzacja była ok.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już prawie tysiąc fryzjerów zgromadzili na stronie wyglad.pl. Tutaj bym radziła poszukać. Dość dobrze zaopatrzona baza usługodawców i do tego są opinie klientek, także można mniej więcej ogarnąć gdzie się opłaca pójść, a gdzie lepiej sobie darować ;P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o podanie numery do Pani Krolikowskiej, badz salonu w którym pracuje
Jeśli się nie mylę to obie Panie otworzyły swój salon na ul. Kredowej. Na tej ulicy są dwa salony, ta Pani obcina w tym pierwszym idąc od Nadbystrzyckiej(obecnie nawet chyba nie ma szyldu ze jest tam fryzjer)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam nowo otwarty salon Studio Anna Łączewska "Pearls of Beauty" ul. Chodźki 25 lok. U4 w Lublinie salonurodylublin.pl. Właścicielka przeszła w pełni na własny rozrachunek. Miła i rzetelna obsługa, stosują markowe produkty GOLDWELL i MOROCCANOIL, a w porównaniu z konkurencją wcale nie jest drogo. Warto spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam salonu Mafia Piękna w Gali. Już jak weszłam mój instynkt kazał mi wiać. W salonie pustki. Tylko jedna fryzjerka p. Jola. Zero klientów przez 5 godzin. Nigdy nie byłam tak załamana fryzurą i rozczarowana salonem 1. Pani Jola chyba wypaliła się już zawodowo. Nie potrafiła nic doradzić od siebie a jak jej w końcu pokazałam zdjęcie koloru jaki chce mieć to stwierdziła że to zrobi. W trakcie rozjaśniania zapewniała że bedzie ok. W rezultacie jak wyszedł mi na włosach kolor rudo-sraczkowaty to stwierdziła że nie da się rozjaśnic takich ciemnych włosów na blond. Szkoda że jej brak wiedzy spowodował tylko niepotrzebne zniszczenie moich włosów. Mam ochotę ją udusić ilekroć spojrzę w lustro. Strzyżenie - jeszcze gorsza tragedia. Fryzura wygląda jak stóg siana. 2. Po ok 2 godz. weszła druga fryzjerka. Rozwaliła się na pół leżąco na kanapie dla klientów i grzebała w telefonie. Masakra. Ostrzygła jednego pana i poszła do domu. 3. Moja pani fryzjerka nie miała żadnego problemu z przeklinaniem i to najgorszego sortu.   Do pani właścicielki salonu (kosmetyczki) : powinna pani częściej tam zaglądać. Ogólnie fryzjerki zblazowane, znudzone i z wyrysową na twarzy niechęcią do pracy.  Bałabym się iść tam nawet żeby poprawiła to co mi zrobiła na głowie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka poleciła mi studio fryzur BLISS, a teraz Ja chciałam polecić go wszyskim! Fryzjerka sprawiła, że od razu poczułam się w rękach profesjonalisty. Na wstępie przeprowadziła ze mną rozmowę co lubie i co mi pasuje, wydotykała mi głowę,aby sprawdzić jaki mam kształt czaszki i zasugerowała zmianę fryzury. Bałam się, bo zmiana miała być drastyczna , ale zgodziłam się. A teraz jestem szczęśliwa! Moja fryzura jest ponadczsowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcecie znaleźć kontakt do fryzjerki to zobaczcie czy nie ma jej na wyglad.pl tam są opinie i oceny fryzjerów a nie salonów więc łatwo znaleźć.
O to to ! Dokładnie! Świetna strona. Ja w ten sposób natrafiłam na p Angelika która pracuje w IF STUDIO . Byłam skorzystałam z jej usług i wyszłąm baaaardzo zadowolona ! :) Napewno tam wróce! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że obie Panie zapadły się pod ziemię... A szkoda bo wiele osób o nie pyta.
Panie założyły swój salon na ul. Kredowej. tel. do pani Ani K. 517 145 123
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...